Inwestycje zrealizowane przez Marvipol Grupa Kapitałowa.


kalisz 8

Central Park Ursynów

Swoiste miasteczko w mieście z pełną gamą udogodnień: kawiarenek i innych miejsc spotkań i relaksu. Central Park to nie tylko spotkania towarzyskie przy kawie! Mieszkańcy znajdą tu sklepy, przedszkole, a także miejsca do uprawiania sportu - lodowisko i boisko do koszykówki, ścieżki biegowe i rowerowe, czy pomosty łączące trakty komunikacyjne z terenami zielonymi. Mieszkania zaprojektowane z troską o każdy detal i dogodny dojazd do najważniejszych punktów Warszawy - dopełniają obrazu osiedla.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


 ae1

Rezydencja ArtEco

Rezydencja ArtEco, położona w prestiżowej części warszawskich Sadów Żoliborskich, jest swoistym dziełem sztuki, w którym przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza wkomponowane są w unikalny design części wspólnych. W ArtEco znajdziemy naturalne materiały jak kamień czy drewno oraz nadzwyczaj bogatą sferę roślinności. Centralny dziedziniec stanowi zielone atrium, w którego wkomponowaliśmy zaciszne miejsca wypoczynku ukryte wśród zieleni. Dodatkowo dla wygody naszych Mieszkańców na terenie inwestycji znalazło się kilka obiektów rekreacyjnych, plac zabaw dla najmłodszych oraz boisko.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


 g wne 2

Osiedle Zielona Italia

Inwestycja ulokowana na sześciohektarowej działce to miejsce do życia setek rodzin. Zielona Italia nie stanowi kolejnej warszawskiej sypialni – znajdziemy tu place zabaw, boiska, ścieżki do spacerów czy joggingu, sklepy czy przedszkole - osiedle zostało zaprojektowane tak, aby codzienne, podstawowe czynności nie wymagały dalekich eskapad.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


10

Bielany Residence

Bielany Residence - inwestycja położna przy ul. Sokratesa w Warszawie w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra i terenów zielonych – to nowoczesna architektura i ciekawie zaaranżowane części wspólne. Ten jednoetapowy projekt posiada wiele atrakcji, poza strefą handlowo-usługową i zamkniętym placem zabaw przygotowaliśmy dla naszych Mieszkańców na parterze budynku strefę Fitness & Spa. Aby naszym Mieszkańcom zapewnić najwyższy poziom ciszy i komfortu, liczba lokali na piętrze została ograniczona do pięciu mieszkań. Elewacja budynków wykonana w technologii tynków szlachetnych imitujących kamień połączona jest z elementami granitu i piaskowca. Przestronne apartamenty posiadają m.in.: panoramiczne okna, duże balkony i tarasy.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


 amp9

Apartamenty Mokotów Park

W otulinie warszawskiego Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego powstało nowoczesne osiedle Apartamenty Mokotów Park. Cały kompleks składa się z trzech apartamentowców – Villa Solar, Villa Ventus i Villa Aqua, ulokowanych w prywatnym parku nad jeziorem. Dziesięciominutowy dojazd do centrum Warszawy, sąsiedztwo klubu sportowego oraz ekskluzywnych restauracji i centrów handlowych, a przede wszystkim specjalnie zaprojektowanego prywatnego parku świadczą o wyjątkowości inwestycji. Atrakcyjny projekt, wykończenie elewacji piaskowcem, drewnem i okładziną tytanowo-cynkową, a także przestronne dziedzińce, tworzące odseparowaną enklawę z widokiem na własne jezioro to niekłamane atuty inwestycji. Apartamenty Mokotów Park to również technologicznie zaawansowane obiekty, które są inteligentnymi domami ze zdalnie sterowaną klimatyzacją, automatycznym oświetleniem, chipami RFID czy innymi funkcjami dostępnymi na życzenie. Naszym Mieszkańcom oddaliśmy do dyspozycji 416 luksusowych apartamentów o powierzchni od 36,9m² do 180,4m², doskonale zaaranżowanych - wszystkie balkony zostały wykończone drewnem egzotycznym bangkiray z użyciem żwirowej płyty terazzo, komponującą się z drewnianymi oknami w tym samym kolorze.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


10 1

HILL PARK APARTAMENTS

Luksusowe wille miejskie, podzielono na budynki mieszczące cztery dwupoziomowe apartamenty o powierzchniach od 145 m2 do 224 m2, które zapewniają komfort mieszkania jak w domu jednorodzinnym, nie obciążając jednocześnie mieszkańców kosztownym i czasochłonnym utrzymaniem własnego domu. To osiedle dedykowane wymagającej grupie Klientów. Inteligentne domy z klimatyzacją, instalacją kominkową położone są w willowej okolicy, wśród zieleni i terenów rekreacyjnych. Dzięki usługom consierge i monitoringowi mieszkańcy mają zapewniony komfort, prywatność i bezpieczeństwo.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


34 Prosta Tower pion wnetrze zblizenie 

Prosta Tower

Biurowiec Prosta Tower zaprojektowany przez APA Kuryłowicz & Associates otrzymał w 2011 roku wyróżnienie w międzynarodowym konkursie CEMEX Building Award na najciekawsze budynki z betonu zrealizowane na świecie. Biurowiec znajduje się w rejonie COB (Centralny Obszar Biznesu), przy ulicy Prostej 32 w Warszawie, zaledwie 3 minuty od Dworca Centralnego, Hotelu Hilton, Hotelu Intercontinental czy Pałacu Kultury i Nauki. Lokalizacja budynku przy głównych szlakach komunikacyjnych stolicy zapewnia doskonałe warunki dla podróżowania zarówno po mieście i ścisłym centrum jak również w każdym kierunku wyjazdowym. Dodatkowym atutem jest bliskość międzynarodowego portu lotniczego im. Fryderyka Chopina, Dworca Centralnego oraz centralnego odcinka II linii metra.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


 Cavaletti 40

Villa Cavaletti

Inwestycja przy Al. Wyścigowej 39 jest skierowana do ceniących sobie nie tylko ciszę i spokój, ale również wysoki standard wykonania apartamentów oraz otaczającej infrastruktury. Inwestycja została idealnie wkomponowana w urokliwy krajobraz niebanalnej okolicy. Zaciszną zabudowę budynku podkreśli zagospodarowanie wolnej powierzchni urokliwą zielenią oraz niewielkimi, przydomowymi ogródkami. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie system kamer obejmujący swoim zasięgiem cały teren inwestycji.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


MELODY PARK 2

Melody Park

Melody Park to wyjątkowy projekt apartamentowy, położony w Parku Doliny Służewieckiej i idealnie dopasowany do charakteru Mokotowa. Projekt graniczy z terenami zielonymi położonymi wzdłuż Doliny Potoku Służewieckiego. Przestronna strefa zieleni sąsiadująca z czterema różniącymi się od siebie budynkami, to ogromny atut podnoszący atrakcyjność tej realizacji. To niespotykana przestrzeń spokoju, jak na warunki wielkiego miasta, idealna do wypoczynku i spacerów. Melody Park to zespół apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie, który składa się z czterech niezależnych budynków połączonych dwukondygnacyjnym garażem podziemnym.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


wiatraczna 25

Wiatraczna Residence

Wiatraczna Residence to inwestycja z mieszkaniami o podwyższonym standardzie ze smakiem wkomponowana w otoczenie dzielnicy. Budynek może poszczycić się niezwykłą funkcjonalnością, nowoczesnymi mieszkaniami i udogodnieniami w postaci urządzeń rekreacyjnych oddanymi w całości do dyspozycji mieszkańców. Budynek znajduje się o krok od najbardziej uroczych zakątków zielonego Grochowa, w bliskim sąsiedztwie parku umożliwiającego przyjemny, aktywny wypoczynek dla całej rodziny. W okolicy znajdują się centra rozrywkowo-handlowe, zapewniające cały szereg rozrywek oraz przyjemne zakupy. Bliskość Ronda Wiatraczna zapewnia doskonałą komunikację z każdą dzielnicą miasta.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


Villa Avanti

VillaAvanti 20090930 3927 Sternak Artfolio

Villa Avanti

Villa Avanti to nowoczesny budynek mieszkalny z podziemnym dwupoziomowym parkingiem będący architektonicznym połączeniem piaskowca, stali i szkła. Jest on położony na Pradze Południe w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych stolicy w pobliżu skrzyżowania Al. Stanów Zjednoczonych i ul. Grenadierów. Budynek sąsiaduje z ul. Fundamentową – niewielką i niezwykle spokojną przestrzenią mieszkalną tego rejonu Kępy Gocławskiej. W ciągu zaledwie kilku minut można dotrzeć do Centrów Handlowych - do Promenady oraz do King Cross.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


MR 04

Mokotów Residence

Mokotów Residence to budynek o wyjątkowej architekturze, zaprojektowany w sposób, który zapewnia maksymalne nasłonecznienie i pozwala cieszyć się widokiem pobliskich terenów zielonych. Budynek zaprojektowany został zgodnie ze współczesnymi wymaganiami budownictwa i sugestiami naszych klientów. Dla wygody mieszkańców, zaplanowano dwupoziomowy, podziemny parking i cichobieżne windy dowożące mieszkańców na wszystkie kondygnacje budynku.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


 

Platany 40

Osiedle Platany

Osiedle Platany to inwestycja usytuowana na pograniczu Włoch i Ursusa. Mieszkanie w mieście, a jednocześnie poczucie przestrzeni i spokoju. Przewodnią ideą każdego z naszych projektów jest zapewnienie mieszkańcom poczucia komfortu, zadowolenia i satysfakcji. Prężnie rozwijająca się infrastruktura okolicy to wielki atut tej inwestycji i dzięki temu ma ona szansę uzyskania opinii jednej z bardziej interesujących w stolicy zarówno dla osób szukających swojego mieszkania jak i traktujących jego zakup jako doskonałą inwestycję

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


 

wilanowska03

Villa Marina

Na przełomie 2006/2007 roku do dyspozycji mieszkańców został oddany kompleks dwóch budynków usytuowanych na ogrodzonej i strzeżonej działce, w sąsiedztwie historycznej „Żółtej Karczmy” (obecnie Muzeum Ruchu Ludowego) na warszawskim Mokotowie przy al. Wilanowskiej.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


 

villa camerata03d

Villa Cameratta

Villa Cameratta to pięciopiętrowy budynek o harmonijnej, współczesnej formie. Nawiązuje do świetnych wzorców architektury modernistycznej, do dziś stawianych za przykład budownictwa o właściwych proporcjach i ekonomicznie zarysowanej bryle, które pasują do kameralnego i willowego charakteru budynku.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


Kazimierzowska

Kazimierzowska Residence

Nowoczesny, dziesięciopiętrowy budynek został zlokalizowany przy ulicach Różanej i Kazimierzowskiej, czyli w samym sercu Starego Mokotowa, będącym obecnie jedną z najbardziej prestiżowych lokalizacji dla budownictwa apartamentowo-rezydencjalnego. Reprezentowana tu architektura modernistycznej awangardy lat dwudziestych i trzydziestych, zachowana prawie bez zniszczeń w okresie międzywojennego dwudziestolecia, do dziś uchodzi za niedościgniony ideał solidnego i wygodnego budownictwa mieszkaniowego.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


081

Dom przy Agorze

Dom Przy Agorze na warszawskich Bielanach cechuje lokalizacja w pobliżu terenów zielonych oraz dogodna komunikacja z centrum miasta. Budynek został oddany do użytku we wrześniu 2005 r. Sąsiedztwo rekreacyjnego terenu Lasku Bielańskiego i skarpy wiślanej, bliskość węzła komunikacyjnego, tj. tramwajów i autobusów, a także w niedalekiej przyszłości stacji metra - podnosi atrakcyjność tej lokalizacji. 

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


 

060

Bielański dom

Bielański Dom to inwestycja o znakomitej lokalizacji, szczególnie dla ludzi dynamicznych, kochających sport, spacery i przyrodę. Znajduje się on 300 m. od unikalnego w skali Europy miejskiego kompleksu leśnego - Lasku Bielańskiego, w którym rowerzyści, biegacze, małe dzieci, zwolennicy joggingu, właściciele psów odnajdują możliwości realizacji swoich zainteresowań i potrzeb.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


 

036

Międzynarodowa Residence

Prestiż Saskiej Kępy ma długą tradycję. Od czasów rządów królów z dynastii Sasów tereny te były miejscem rozrywek, biesiad i majówek, w dwudziestoleciu międzywojennym zaś Saska Kępa była dzielnicą, w której osiedlali się literaci, artyści i prawnicy. Każdy wie, że pachnie "zielonym, szalonym bzem". Jest to z wielu względów unikalna lokalizacja: cisza, zieleń, Kanał Kamionkowski i pływające po nim kaczki, a także aleja ze szpalerem drzew i rozległy teren ogródków działkowych, a z drugiej strony - tylko 3,5 km do gmachu Giełdy i Nowego Światu

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


 

019

Dom pod Klonem

Niewątpliwym atutem inwestycji Dom Pod Klonem jest elegancka architektura budynku, atrakcyjna lokalizacja w pobliżu terenów zielonych (Park Bielański), dogodna komunikacja (w tym także realizowana linia metra). Rozwiązania architektoniczne, wykończenie i rozkład wnętrz zapewniają komfortowe warunki mieszkaniowe.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje


018

Stawki Residence

Stawki Residence to inwestycja, która została oddana do użytku w II kwartale 2002 roku i, której niewątpliwym atutem jest niezwykle atrakcyjna lokalizacja na warszawskim Muranowie. Budynek znajduje się w pobliżu Ogrodu Krasińskich, Starego Miasta, dużego centrum handlowego Arkadia oraz stacji metra Ratusz i Dworzec Gdański. Położenie inwestycji w Centrum miasta nie zakłóca w żaden sposób kameralnego charakteru, jaki staraliśmy się stworzyć dla mieszkańców rezydencji. W momencie zakończenia realizacji tego projektu był on jednym z najbardziej luksusowych budynków wielorodzinnych na rynku warszawskim.

https://www.marvipol.pl/firma/zrealizowane-inwestycje

Zapraszamy Państwa na czat inwestorski z firmą Marvipol. Czat rozpocznie się 1 grudnia o godz. 11.00. Możliwe jest wcześniejsze pozostawienie pytań.

Zarząd spółki Marvipol.

Czytaj więcej: Zarząd Marvipol

W 2008 roku akcje Marvipol S.A. po raz pierwszy pojawiły się na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Grupa Kapitałowa Marvipol prowadzi działalność gospodarczą w dwóch obszarach biznesowych.

Czytaj więcej: Branża i sektor Marvipol S.A.

Od 2000 roku firma realizuje własne, kompleksowe projekty inwestycyjne w branży mieszkaniowego budownictwa wielorodzinnego.

Motoryzacyjno-deweloperski holding osiągnął w okresie I-III kw. 2017 r. 612,1 mln zł skonsolidowanych przychodów z działalności kontynuowanej i wydzielanej. Wypracowane po 9 miesiącach 53,6 mln zł zysku netto (13% wzrost rdr.), to najlepszy wynik w dotychczasowej historii Marvipol.

Czytaj więcej: Dane finansowe Marvipol S.A.

Spółka Marvipol S.A. powstała w 1996 roku.

Czytaj więcej: 1996 r. - Początek działalności

Firma Marvipol nieprzerwanie prowadzi działalność gospodarczą od 1996 roku, początkowo w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, a po przekształceniu w 2006 roku, w formie spółki akcyjnej.

Czytaj więcej: Marvipol